Pár slov o mě

Ahoj, jmenuji se Pepa Drobílek, jsem vášnivý rybář a tento blog je právě o dění od vody a zákulisí sportovního rybolovu. Vítám vás na blogu, kde vás budu seznamovat především se svými osobními názory, se kterými můžete i nemusíte souhlasit 🙂 Ať už tak nebo tak, budu rád za vaše komentáře.

Jak jsem se dostal k rybaření

Rybaření je mou vášní už od dětství. Řeka mě vždy fascinovala a už v 10 letech jsem si zařídil svou první povolenku. Během několika let mě rybařina úplně pohltila a začal jsem se věnovat rybolovu závodně. Od dětských rybářských soutěží jsem se dostal k závodní plavané. Rybářské soutěže mě přivedly k rybářským táborům, které jsem miloval jako dítě i jako vedoucí.
Zažil jsem si vedení rybářských kroužků, výlovy rybníků, lov agregátem i práci na líhni. Vyzkoušel jsem i práci jako člen výboru MO. Měl jsem tu možnost a čest propagovat rybaření i pro nerybáře, formou 3 měsíční rybářské výstavy v regionálním muzeu.
To vše, vedle samotného trávení volného času u vody, ve mně vášeň k rybářskému sportu stále víc prohlubuje a rybaření čím dál víc miluji.

Odběr newsletteru

Přihlašte se k odběru newsletteru.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *